Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

Zorlu PSM’de yeni sezonun ilk Broadway gösterisi seyircilerle 8 Ekim tarihinde buluştu. Hem de Disney’in gözbebeklerinden 20.yılını kutlayan Güzel ve Çirkin müzikali ile! Avrupa ve Asya turu için ilk durak olarak Istanbul’u seçen ekibin çoğu Broadway kadrosundan, bir kısmı ise Londra ve Amerika turnelerinden. 26 Ekim’e kadar burada misafir ediyoruz.

Çok romantik ve duygusal bir hikaye Güzel ve Çirkin ve oyuncular hakkını veriyorlar. Rengarenk kıyafetleri ve Zorlu PSM‘nin sahnesine göre tasarlanmış özel dekorlarıyla büyüleyici bir görsellik var. Özellikle de Belle’in yaşadığı köyde bira bardaklarını tokuşturarak yaptıkları dans epey eğlenceliydi. Bir de Belle, Beast ile yemeğe inmeyip hizmetlilerden ayrı yemek rica ettiğinde onu götürdükleri salon ve yemek ziyafetini anlatan dans gösterileri gözlere şenlikti. Bir ara biz izleyicilerin üzerine sahneden konfeti bile atıldı :)

Belle’e aşık olan köyün bıçkın delikanlısı Gaston da epey sizi güldürecek bir karakter. Kendine olan aşırı güveni, kibiri ve kabalığı… Tüm kızlar da hastası! Eee koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler diye bir atasözümüz mevcut :)

Belle ve Beast’in yaşadığı romantizmi sahneden bana hissettirebildiler. Ortak bir şey paylaşınca iki kişi arasındaki beliren etkileşimi, duygu paylaşımını ve Belle’in nasıl göründüğünü önemsemeden Beast’i sevişini…

Onca kostüm ve makyaj ardında saklanan başrol oyuncuları aslında nasıl mı?

başrol

 

Ne zaman, nerede, fiyat durumları?

8-26 Ekim arasında  Zorlu Center PSM’nin Ana Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Hafta içi gösterimler 21:00 de,  Cumartesi ve Pazar iki seans şeklinde olacak. Cts: 15:30 ve 20:30,  Pazar: 14:30 ve 19:30 

Hafta içi biletleri :  59 TL, 112 TL, 155 TL, 188 TL, 230 TL

Hafta sonu biletleri: 67 TL, 125 TL, 172 TL, 209 TL, 255 TL

Öğrenci Biletleri: Sınırlı sayıda olan bu biletleri haftasonu öğlen seansı gerçekleşecek etkinlikler için 12:00-14:00 arasında, haftasonu akşam seansı gerçekleşecek etkinlikler için 17:00-19:00 arasında Zorlu PSM gişelerinden satın alabilirsiniz. Fiyatı yalnızca 20 TL.

Written by EGe

2 Comments

    1. EGe

      Merhabalar,

      Sorunuzu anlamadım. İnternet satış fiyatlarını yazdım ben de. Etkinlik günü öğrenci bileti alabiliyorsunuz. Akşam seansları için 17:00-19:00 arası sınırlı sayıda öğrenci bileti çıkıyor, 20 tL.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir